ESKİŞEHİR BÜYÜKŞEHİR PERSONELİNE MUTLULUK ATÖLYESİ

ESKİŞEHİR BÜYÜKŞEHİR PERSONELİNE MUTLULUK ATÖLYESİ

ABONE OL
Kasım 10, 2023 16:38
ESKİŞEHİR BÜYÜKŞEHİR PERSONELİNE MUTLULUK ATÖLYESİ
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Kadın Çalışmaları Müdürlüğü Aile Danışma Birimi tarafından kadın personele yönelik düzenlenen “Mutluluk Atölyesi” katılım belgelerinin verildiği törenle tamamlandı.

Büyükşehir Belediyesi personele yönelik eğitim ve atölyeler düzenlemeye devam devam ediyor. Bu kapsamda Kadın Çalışmaları Müdürlüğü Aile Danışma Birimi tarafından kadın personele yönelik “Mutluluk Atölyesi” gerçekleştirildi.

Atölye hakkında bilgi veren yetkililer, “Büyükşehir Belediyemizde çalışan kadın personelimize yönelik yapılan pozitif psikoloji ve pozitif psikoterapi temelli etkinliklerle, grup üyelerinin mutluluk düzeylerini, yaşam doyumlarını, psikolojik sağlamlık ve iyi oluş düzeylerini artırmak amacıyla ‘Mutluluk Atölyeleri’ düzenlendi. Mutluluk Atölyesi programında; katılan grup üyelerinin kendi yaşamlarının farkında olmaları ve yaşamlarını düzenlemeleri, problem çözme ve sosyal becerilerinin kazandırılması, kendi potansiyellerinin ve güçlü yanlarının farkına varmaları, gelecek amaçları oluşturmaları sağlayacak içerikleri olan etkinlikler yapıldı. Mutluluk atölyeleri haftada bir 16:30-18:30 saatleri arasında 8 oturum şeklinde gerçekleştirildi.” dediler.Atölyenin değerlendirme ve kapanış törenine Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Ayşe Ünlüce ve Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanı Hale Kargın da katıldı. Burada bir konuşma yapan Ünlüce, “Belediye personeli olarak Eskişehir’in bütün sorunları ile ilgileniyoruz. Siz değerli çalışma arkadaşlarımızın bu etkinlikler ile stres atıp keyifli vakit geçirmeniz, atölyelerden her vatandaş gibi çalışanlarımızın da faydalanması bizleri mutlu ediyor.

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.


HIZLI YORUM YAP

rk
rk

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.