17 Uzman Konuşmacı ‘Online Kariyer Günleri’nde Öğrencilere İlham Olacak - Diyalektik Haber
17 Uzman Konuşmacı ‘Online Kariyer Günleri’nde Öğrencilere İlham Olacak
  • Diyalektik Haber
  • Genel
  • 17 Uzman Konuşmacı ‘Online Kariyer Günleri’nde Öğrencilere İlham Olacak

17 Uzman Konuşmacı ‘Online Kariyer Günleri’nde Öğrencilere İlham Olacak

ABONE OL
Mayıs 2, 2021 14:39
17 Uzman Konuşmacı ‘Online Kariyer Günleri’nde Öğrencilere İlham Olacak
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Türkiye’ye rol model olan Mersin Büyükşehir Belediyesi Kariyer Merkezi, 6-7 Mayıs’ta düzenlenecek olan ‘Online Kariyer Günleri’ne ev sahipliği yapacak. Ulusal ve uluslararası markaların yöneticiliğini yapan 17 uzman isim programa çevrimiçi konuk olacak.

BÜYÜKŞEHİR-KARİYER-MERKEZİ,-'ONLİNE-KARİYER-GÜNLERİ'NE-EV-SAHİPLİĞİ-YAPACAK
BÜYÜKŞEHİR-KARİYER-MERKEZİ,-‘ONLİNE-KARİYER-GÜNLERİ’NE-EV-SAHİPLİĞİ-YAPACAK

Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer’in vizyon projesi olan Kariyer Merkezi, önemli çalışmalara imza atmaya devam ediyor. Kariyer Merkezi, 6-7 Mayıs’ta düzenlenecek olan ‘Online Kariyer Günleri’ne ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor. 2 gün sürecek ve 6 oturumda gerçekleştirilecek Kariyer Günleri’nde 17 davetli konuşmacı, ‘Kariyerinde Fark Yarat’ sloganıyla üniversiteliler ile buluşacak.

6 oturumda 17 konuşmacı öğrencilerle buluşacak

Kariyer Merkezi Müdürü Serkan Özada, ulusal ve uluslararası markaların yöneticiliğini yapan çok önemli 17 ismin ‘Online Kariyer Günleri’ne konuk olup öğrencilerle buluşacağını belirterek, Kariyer Günleri’nin planlama sürecinde üniversiteler ve paydaşlarıyla sık sık bir araya gelerek öğrenciler için en önemli gündem ve bu gündemi en iyi şekilde aktaracak isimler üzerine çalıştıklarını vurguladı.

“Diğer illere örnek olacak projelere imza attık”

BÜYÜKŞEHİR-KARİYER-MERKEZİ,-'ONLİNE-KARİYER-GÜNLERİ'NE-EV-SAHİPLİĞİ-YAPACAK
BÜYÜKŞEHİR-KARİYER-MERKEZİ,-‘ONLİNE-KARİYER-GÜNLERİ’NE-EV-SAHİPLİĞİ-YAPACAK

Pandeminin getirdiği belirsizliğe rağmen çok kısa bir sürede iş arayanlara, öğrencilere ve işverenlere yeni nesil dijital araçlarla katkı sağlamaya çalıştıklarını belirten Özada, “Mersin Büyükşehir Belediyesi Kariyer Merkezi olarak iş birliği vizyonuna uygun bir şekilde ilimizde kamu kuruluşları, odalar, üniversiteler, sivil toplum kuruluşları gibi Mersin’in dinamikleri ile pandemi süreci öncesinde koordinasyon sağladık ve  iş birliği içerisinde gerçekleştirdiğimiz çalışmalarla da diğer illere örnek olacak projelere imza attık” dedi.

Özada, Online Kariyer Günleri’nde her üniversitenin Kariyer Merkez yetkilisinin bir oturumu yöneteceğini de belirterek, “Kariyer Merkezimizin rol model olması ve İl Milli Eğitim bünyesinde kurulan Kariyer Merkezi’nin de bir oturumu yönetecek olması hem sevindirici bir gelişme hem de iş birliği kültürünün yarattığı sinerji olmuştur” diye konuştu.

En az 10 karakter gerekli
Gönderdiğiniz yorum moderasyon ekibi tarafından incelendikten sonra yayınlanacaktır.


HIZLI YORUM YAP

rk
rk

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.